• Konfiguracja wieloczęściowa Panele monokrystaliczne Zestawy domowe do zasilania energią słoneczną Zestaw paneli słonecznych o mocy 5000 W.
Konfiguracja wieloczęściowa Panele monokrystaliczne Zestawy domowe do zasilania energią słoneczną Zestaw paneli słonecznych o mocy 5000 W.

Konfiguracja wieloczęściowa Panele monokrystaliczne Zestawy domowe do zasilania energią słoneczną Zestaw paneli słonecznych o mocy 5000 W.

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: P.R. Chiny
Nazwa handlowa: GPOWER
Orzecznictwo: TUV / CE / CEC / INMETRO / SEC / CQC / ISO
Numer modelu: GPO-5KW

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: USD 2399 per kit
Szczegóły pakowania: EKSPORT PAKIETU
Zasady płatności: L / C, T / T, D / P
Możliwość Supply: 3000 zestawów miesięcznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

High Light:

Konfiguracja wieloczęściowa Zestawy domowe do zasilania energią słoneczną

,

Zestawy paneli monokrystalicznych do zasilania energią słoneczną

,

Zestaw do montażu wieloczęściowego panelu słonecznego

opis produktu

Domowy system solarny 5000 W poza siecią

 

Co to jest układ słoneczny poza siecią?

Poza siecią system słoneczny to wieloczęściowa instalacja wytwarzająca energię dla domów lub firm.System został zaprojektowany tak, aby wykorzystać energię słoneczną za pomocą paneli słonecznych montowanych na dachu, słupie w pobliżu domu lub obu.Energia wykorzystana przez panele ładuje akumulatory za pomocą kontrolera ładowania, a akumulatory przechowują energię, dopóki nie jest potrzebna.Następnie falownik zamienia ładunek z akumulatorów na energię elektryczną.

 

Konfiguracja wieloczęściowa Panele monokrystaliczne Zestawy domowe do zasilania energią słoneczną Zestaw paneli słonecznych o mocy 5000 W. 0

Co to znaczy wyjść z sieci?

Wiele osób korzysta z paneli słonecznych, aby zrekompensować koszty energii elektrycznej, ale nie oznacza to, że wyszły z sieci.Wykorzystanie energii słonecznej do zrównoważenia kosztów energii oznacza, że ​​nadal jesteś podłączony do lokalnego źródła zasilania i możesz z niego korzystać, jeśli potrzebujesz więcej energii niż produkują panele.

Aby całkowicie wyłączyć się z sieci, cały dom musi być zasilany energią elektryczną lub energią, którą sam wytwarzasz za pomocą paneli słonecznych i baterii.Twój dom nie może korzystać z elektryczności z miejskiej sieci elektrycznej.Instalowanie paneli słonecznych nie wystarczy, aby uznać je za off-grid, a większość osób korzystających z energii słonecznej nadal polega na energii elektrycznej z zewnętrznego źródła.Aby całkowicie wyłączyć się z sieci, potrzebny jest również system magazynowania, który wygładzi produkcję i zużycie energii w czasie.Na koniec potrzebujesz sposobu na przeniesienie energii do akumulatorów i przekształcenie jej w energię elektryczną.

  

Elementy systemu zasilania energią słoneczną o mocy 5 kW poza siecią
Pozycja Nazwa Opis Ilość
1 Panel słoneczny Monokrystaliczny panel słoneczny 420W 12 sztuk
2 Falownik 5kw Off grid Solar Inverter 1 zestaw
3 Skrzynka łącząca PV 6 wejść 1 wyjście 1 szt.
4 Kontroler ładowarki 48V 100A (MPPT/PWM) 1 szt.
5 Bateria 12V 250AH (kwas ołowiowy/żel) 4jednostka
6 Konstrukcja do montażu słonecznego Instalacja na dachu / ziemi (dostosowana) 1 zestaw
7 Kabel fotowoltaiczny Kabel fotowoltaiczny DC 4 mm2 200m
8 MC4 Złącze MC4 12prs

System słoneczny AC jest świetny, jeśli chcesz wyjść poza sieć z energią słoneczną.Potrzebujesz pełnego zestawu paneli, kilku baterii i falownika do konwersji z prądu stałego na prąd zmienny.System musi być wystarczająco duży dla Twoich potrzeb, które zależą od nasłonecznienia i zużycia energii.Dla większości, którzy korzystają z energii słonecznej poza siecią, wybierz ten system o mocy co najmniej 1 kW.

 

Niewielki rozmiar tego systemu wymaga starannego zarządzania zużyciem energii, a jednocześnie umożliwia korzystanie z udogodnień domu zasilanego narzędziami, takich jak:

ja  Lodówka

ja  Wentylator

ja  Komputer

ja  Światła

ja  telewizja

ja  Pralka

ja  Elektronarzędzia

ja  Klimatyzator

Prawdziwa fala sinusoidalna chroni Twoją elektronikę

Falownik sinusoidalny Gpower przekształca prąd stały (prąd stały) wytwarzany przez panele słoneczne w czystą formę prądu zmiennego (prądu zmiennego).Zapobiega to rozmyciu tła na stereo lub zniekształconym liniom na telewizorze i komputerze, które można uzyskać za pomocą zmodyfikowanych falowników sinusoidalnych.

Łatwe do zainstalowania

Firma GPOWER zmontowała, okablowała i przetestowała Twój system oraz wszystkie niezbędne elementy bezpieczeństwa.Oszczędza to czas i pieniądze oraz eliminuje ryzyko palenia falownika przez niewłaściwą instalację.

 

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Konfiguracja wieloczęściowa Panele monokrystaliczne Zestawy domowe do zasilania energią słoneczną Zestaw paneli słonecznych o mocy 5000 W. czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.