• Podwójne porty USB QC3.0 2.0 Zestaw awaryjnego zasilania słonecznego Wyjście DC19V
Podwójne porty USB QC3.0 2.0 Zestaw awaryjnego zasilania słonecznego Wyjście DC19V

Podwójne porty USB QC3.0 2.0 Zestaw awaryjnego zasilania słonecznego Wyjście DC19V

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: P.R. Chiny
Nazwa handlowa: GPOWER
Orzecznictwo: CE,IEC,ROSH,ISO
Numer modelu: GPE 500w

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 zestawów
Cena: 299 usd per kit
Szczegóły pakowania: eksportowanie kartonu
Możliwość Supply: 2000 zestawów miesięcznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

High Light:

Zestaw awaryjnego zasilania słonecznego DC19V

,

Zestaw awaryjnego zasilania słonecznego z wyjściem DC19V

,

Generator awaryjny zasilany energią słoneczną DC19V

opis produktu

awaryjny system magazynowania energii o mocy wyjściowej 500 W .,

 

Zaprojektowany dla większości przenośnych elektrowni: Wyjście DC 19 V do ładowania generatora przenośnej elektrowni.Wyjście DC 14.4 V, może bezpośrednio ładować akumulator 12 V do samochodów, łodzi RV, morskich itp.
Przenośny i składany: po złożeniu w dwóch kierunkach objętość wynosi tylko połowę zwykłych paneli słonecznych dostępnych na rynku, a rozmiar jest mniej więcej taki sam jak iPad.Z łatwością zapakujesz go do plecaka lub kufra i zwiedzasz świat.
Inteligentna technologia ładowania USB: Dwa porty USB QC3.0 i 2.0 (maks. 5V/9V/12V 2A), zaprojektowana dla smartfonów i tabletów (kompatybilna z iPhone, iPad, Samsung Galaxy), GPS, aparatów cyfrowych itp. Idealna do życia na zewnątrz i nawet nieoczekiwane przerwy w dostawie prądu.Wbudowany inteligentny układ scalony inteligentnie identyfikuje urządzenie i maksymalizuje prędkość ładowania, jednocześnie chroniąc urządzenia przed przeładowaniem i przeładowaniem.
Potężna wysoka wydajność konwersji: dzięki wysokowydajnym monokrystalicznym ogniwom słonecznym uzyskasz większą wydajność energetyczną, nawet jeśli panel jest mniejszy niż tradycyjny model Maksymalizuje wydajność systemu, zmniejszając straty wynikające z niedopasowania.Działa lepiej niż polikrystaliczne panele słoneczne o podobnej ocenie w warunkach słabego oświetlenia.
Trwały: panel słoneczny jest w pełni laminowany, wykonany w zaawansowanej technologii laminowanej i trwałym materiale ETFE, przeznaczonym do długotrwałego użytkowania przez 15 lat.UWAGA: Przed przetestowaniem napięcia portu 14,4 V należy podłączyć obciążenie/akumulator, aby aktywować.

Podwójne porty USB QC3.0 2.0 Zestaw awaryjnego zasilania słonecznego Wyjście DC19V 0

Generatory słoneczne wcale nie są generatorami — to przenośne systemy przechowywania baterii.Jednak ze względu na to, że są używane do tych samych celów, co tradycyjne generatory, nazwa utknęła.

Głównymi elementami generatora słonecznego są panel słoneczny i ładowalna bateria słoneczna.Po prostu umieść panel słoneczny na słońcu i pozwól mu wykonać swoją pracę!Panel zamienia światło słoneczne w energię elektryczną, która jest następnie przechowywana w akumulatorze.

Następnie masz zgromadzoną energię słoneczną gotową do użycia, gdy jej potrzebujesz!

Podwójne porty USB QC3.0 2.0 Zestaw awaryjnego zasilania słonecznego Wyjście DC19V 1
Większość generatorów słonecznych jest wyposażona w kable do paneli słonecznych o długości 30-50 stóp, dzięki czemu można je mieć na słońcu, podczas gdy rzeczywisty generator słoneczny znajduje się w pobliżu miejsca, w którym go potrzebujesz / wewnątrz domu.Poniższy obrazek pokazuje, jak można naładować generator słoneczny, a także wykorzystać go do zasilania elektroniki i urządzeń.

 

5 GŁÓWNYCH zalet generatora zasilanego energią słoneczną w sytuacjach awaryjnych:

  1. Nie ma potrzeby nabywania paliwa (kiedykolwiek!)
  2. Czysta, odnawialna moc
  3. Ruchliwość
  4. Nieograniczone bezpłatne ładowanie
  5. Cicha praca

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Podwójne porty USB QC3.0 2.0 Zestaw awaryjnego zasilania słonecznego Wyjście DC19V czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.