• Przenośny zestaw paneli słonecznych Wyjście DC 19 V Przenośny generator energii słonecznej
Przenośny zestaw paneli słonecznych Wyjście DC 19 V Przenośny generator energii słonecznej

Przenośny zestaw paneli słonecznych Wyjście DC 19 V Przenośny generator energii słonecznej

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: P.R. Chiny
Nazwa handlowa: GPOWER
Orzecznictwo: ce,rosh,tuv,iec
Numer modelu: GPE-300w

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 zestawów
Cena: 96 usd kit
Szczegóły pakowania: pudełko kartonowe
Możliwość Supply: 5000 zestawów miesięcznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

High Light:

Zestaw przenośnego panelu słonecznego DC 19 V

,

zestaw przenośnego panelu słonecznego ETFE

,

przenośny generator energii słonecznej DC 19 V.

opis produktu

Przenośna elektrownia przenośny generator energii słonecznej

 

Posiadanie generatora słonecznego to jeden z najlepszych sposobów, aby mieć pewność, że masz prąd wtedy, gdy go potrzebujesz.Dzięki lekkiej, przenośnej konstrukcji generatory słoneczne zapewniają niezawodny dostęp do energii bez martwienia się o zanieczyszczenie, hałas lub koszty paliwa, tak jak w przypadku konwencjonalnych generatorów gazowych

W rzeczywistości generatory słoneczne wcale nie są generatorami - są to przenośne systemy przechowywania baterii.Jednak ponieważ są one używane do tych samych celów, co tradycyjne generatory, nazwa utknęła.

Głównymi elementami generatora słonecznego są panel słoneczny i ładowalna bateria słoneczna.Po prostu umieść panel słoneczny na słońcu i pozwól mu działać!Panel zamienia światło słoneczne w energię elektryczną, która jest następnie magazynowana w akumulatorze.

Następnie zgromadziłeś energię słoneczną gotową do użycia, gdy jej potrzebujesz!

Przenośny zestaw paneli słonecznych Wyjście DC 19 V Przenośny generator energii słonecznej 0

Zaprojektowany dla większości przenośnych elektrowni: Wyjście DC 19 V do ładowania przenośnego generatora elektrowni.Wyjście DC 14,4 V, może bezpośrednio ładować akumulator 12 V do samochodów, łodzi RV, morskich itp.


Przenośny i składany:

Po złożeniu w dwóch kierunkach objętość wynosi tylko połowę zwykłych paneli słonecznych dostępnych na rynku, a rozmiar jest mniej więcej taki sam jak w przypadku iPada.Możesz łatwo spakować go do plecaka lub kufra i odkrywać świat.
Technologia inteligentnego ładowania USB:

Podwójne porty USB QC3.0 i 2.0 (maks. 5V / 9V / 12V 2A), zaprojektowane dla smartfonów i tabletów (kompatybilne z iPhone, iPad, Samsung Galaxy), GPS, aparatów cyfrowych itp. Idealne do życia na zewnątrz, a nawet nieoczekiwanych przerw w zasilaniu.Wbudowany inteligentny układ scalony inteligentnie identyfikuje urządzenie i maksymalizuje jego prędkość ładowania, jednocześnie chroniąc urządzenia przed nadmiernym ładowaniem i przeciążeniem.
Potężna wysoka wydajność konwersji:

Dzięki wysokowydajnemu monokrystalicznemu ogniwu słonecznemu uzyskasz większą wydajność energetyczną, nawet jeśli panel jest mniejszy niż tradycyjny model.Działa lepiej niż podobnie oceniane polikrystaliczne panele słoneczne w warunkach słabego oświetlenia.

Trwały:

Panel słoneczny jest w pełni laminowany, wykonany za pomocą zaawansowanej technologii laminowanej i trwałego materiału ETFE, przeznaczony do długotrwałego użytkowania przez 15 lat.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Przenośny zestaw paneli słonecznych Wyjście DC 19 V Przenośny generator energii słonecznej czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.