• 48VDC 230VAC Kompletny zestaw hybrydowego układu słonecznego z siatki słonecznej
48VDC 230VAC Kompletny zestaw hybrydowego układu słonecznego z siatki słonecznej

48VDC 230VAC Kompletny zestaw hybrydowego układu słonecznego z siatki słonecznej

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: P.R. Chiny
Nazwa handlowa: GPOWER
Orzecznictwo: CE,IEC,TUV,PSI
Numer modelu: BTS ZASILANE SŁONECZNIE

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 MIEJSCE
Cena: 3999USD
Szczegóły pakowania: Eksportowanie kontenera
Czas dostawy: 1-2 miesiące
Zasady płatności: L / C, D / P, T / T
Możliwość Supply: 500 witryn rocznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

High Light:

48VDC Complete Off Grid Solar System

,

230VAC Complete Off Grid Solar System

,

230VAC Hybrid Solar System Kit

opis produktu

Hybrydowa energia słoneczno-radiowa dla bazowych stacji nadawczo-odbiorczych System zasilania słonecznego BTS

 

Zasilacz off-grid 48v VDC / 230 VAC do telekomunikacyjnych bazowych stacji nadawczo-odbiorczych (BTS).

48VDC 230VAC Kompletny zestaw hybrydowego układu słonecznego z siatki słonecznej 0

W celu znacznego obniżenia OPEX (kosztów operacyjnych) systemów BTS, które obecnie działają wyłącznie na generatorach diesla, GPOWER zaprojektował system modułowy wykorzystujący układ sterujący systemu 48 V DC.

 

Wysoki poziom nadmiarowości

Modułowe podejście do projektowania systemów BTS zapewnia, że ​​w przypadku awarii jakiegoś komponentu cały system nie zostanie zniszczony.Przygotowanie się na najgorsze jest nie tylko prawidłowe pod względem operacyjnym, ale także rozsądne finansowo.Z tego powodu system ten zawiera sześć paneli słonecznych o mocy 3,5 kW każdy i pięć baterii akumulatorów o mocy 57,6 kWh każdy.W zależności od lokalizacji łatwo jest zwiększyć liczbę paneli słonecznych, baterii akumulatorów lub ładowarek generatorów, aby dostosować się do lokalnych ograniczeń.

 

Znaczący zwrot z inwestycji

Ponieważ istnieje prawdopodobieństwo, że systemy BTS poza siecią znajdują się w trudno dostępnych miejscach, dostawa oleju napędowego może być często problematyczna i, co ważniejsze, kosztowna.Znaczące zmniejszenie zużycia oleju napędowego może dać zwrot z inwestycji na okres 2-4 lat, w zależności od lokalizacji i kosztu oleju napędowego.

 

Wysokiej jakości komponenty

GPOWER jest wiodącym dostawcą sprzętu na rynku zarządzania energią.AGM / GEL (właściwie zwracamy się do litowego) akumulatory są znane ze swojej sprężystości i odporności na ciepło i szybkie rozładowanie.

 

Elastyczne uziemienie

Wymóg dodatniego uziemienia systemów BTS można łatwo spełnić za pomocą sprzętu Schneider Electric.

 

Zdalne monitorowanie i sterowanie satelitarne

Możliwość monitorowania i sterowania zdalnymi systemami BTS ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia działania i stabilności sieci.GPOWER obejmuje połączenie transmisji danych z globalną siecią satelitarną.Ominięcie lokalnej sieci GSM umożliwia dostęp niezależnie od stanu sieci.W przypadku krytycznej awarii całego systemu można zdalnie sterować automatycznym przełącznikiem zasilania, aby uruchomić i podłączyć agregat bezpośrednio do BTS.

 

Pięcioletnia pomoc telefoniczna

Kupując zasilacz BTS od GPOWER lub naszych partnerów biznesowych, oferujemy pięcioletnie wsparcie telefoniczne w celu diagnozowania i rozwiązywania wszelkich problemów, które mogą się pojawić.

48VDC 230VAC Kompletny zestaw hybrydowego układu słonecznego z siatki słonecznej 1

GPOWER zainstalował stacje bazowe, wykorzystując hybrydowe rozwiązanie zasilania generatora słonecznego i diesla, aby zapewnić mobilną łączność na obszarach wiejskich.Stacje bazowe będą zasilane przede wszystkim z energii słonecznej, bez konieczności podłączania ich do sieci elektrycznej, a generator diesla będzie używany jako rezerwowy.

 

Nowy system poprawi wydajność sieci GP, zapobiegając przerwom w świadczeniu usług, które wcześniej stanowiły wyzwanie w Qinghai ze względu na niestabilność zasilania.Obniży również zużycie paliwa i emisję CO2 oraz obniży koszty tankowania i wizyt na miejscu, obniżając w ten sposób całkowity koszt posiadania GP.Oszczędności te zrekompensują inwestycję kapitałową GP w ciągu zaledwie dwóch do trzech lat.

 

Firma Gpower opracowała szereg kompleksowych, ekologicznych rozwiązań dla bezprzewodowych sieci szerokopasmowych, wykorzystujących połączenie energii słonecznej, wiatrowej i oleju napędowego.Te innowacyjne rozwiązania mają na celu pomóc operatorom w optymalizacji efektywności energetycznej, maksymalizacji zwrotu z inwestycji, wypełnianiu ich obowiązków społecznych, znacznym obniżeniu całkowitego kosztu posiadania w cyklu życia produktu i zwiększeniu konkurencyjności rynkowej.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany 48VDC 230VAC Kompletny zestaw hybrydowego układu słonecznego z siatki słonecznej czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.