• TUV BTS Solar Power System Telecom Base Station Hybrid Solar Energy Solutions
TUV BTS Solar Power System Telecom Base Station Hybrid Solar Energy Solutions

TUV BTS Solar Power System Telecom Base Station Hybrid Solar Energy Solutions

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: P.R. Chiny
Nazwa handlowa: GPOWER
Orzecznictwo: CE,IEC,TUV,PSI
Numer modelu: BTS ZASILANE SŁONECZNIE

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 MIEJSCE
Cena: 3999USD
Szczegóły pakowania: Eksportowanie kontenera
Czas dostawy: 1-2 miesiące
Zasady płatności: L / C, D / P, T / T
Możliwość Supply: 500 witryn rocznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

High Light:

TUV BTS Solar Power System

,

GPOWER BTS Solar Power System

,

TUV BTS Hybrid Solar Energy Solutions

opis produktu

Rozwiązania do zasilania energią słoneczną dla stacji bazowej Telecomcom

 

Mając ponad sześć miliardów abonentów, branża sieci komórkowych i komunikacji rozwija się w szybkim tempie. .Aby wesprzeć ten wzrost bazy abonenckiej, operatorzy komórkowi zwiększyli zasięg i przepustowość, wdrażając dodatkową infrastrukturę sieciową.To z kolei zwiększyło zużycie energii przez sieci komórkowe i ich udział w emisji gazów cieplarnianych.Z ponad trzema milionami

stacji bazowych (BS) na całym świecie, sieci komórkowe odpowiadają obecnie za około 3% światowego zużycia energii i 2% emisji dwutlenku węgla .Przewiduje się również, że emisje dwutlenku węgla związane z technologiami informacyjno-komunikacyjnymi (ICT) wzrosną ze 170 ton metrycznych w 2014 r. do 235 ton metrycznych do 2020 r. Ten wzrost zużycia energii i śladu węglowego sieci komórkowych

doprowadził do różnych inicjatyw na rzecz „zielonych” rozwiązań ze strony dostawców usług telekomunikacyjnych, agencji rządowych i badaczy.

TUV BTS Solar Power System Telecom Base Station Hybrid Solar Energy Solutions 0

Jednym z kluczowych elementów sieci komórkowej jest stacja bazowa.Stacje BS są podzielone na kategorie według ich zużycia energii w porządku malejącym jako: makro, mikro, mini i femto.Wśród nich makrostacje bazowe są podstawowymi pod względem wdrożenia i mają pobór mocy w zakresie od 0,5 do 2 kW.BS zużywają około 60%

ogólny pobór mocy w sieciach komórkowych.Dlatego jednym z najbardziej obiecujących rozwiązań dla zielonych sieci komórkowych są BS zasilane energią słoneczną.Stacje bazowe zasilane energią pozyskiwaną z promieniowania słonecznego nie tylko zmniejszają ślad węglowy sieci komórkowych, ale mogą być również wdrażane przy niższych kosztach kapitałowych w porównaniu z tymi, które wykorzystują sieci lub konwencjonalne źródła energii.

TUV BTS Solar Power System Telecom Base Station Hybrid Solar Energy Solutions 1

Ogólnie rzecz biorąc, system zasilania w odległym obszarze składa się z urządzeń do wytwarzania energii elektrycznej, magazynowania energii, konwersji energii i urządzeń do zarządzania.Sprzęt do wytwarzania energii obejmuje generator diesla, panel fotowoltaiczny, generator wiatrowy i generator hydrauliczny.Sprzęt do przechowywania obejmuje zestaw akumulatorów i bank energii.Sprzęt do przetwarzania i zarządzania energią składa się z konwertera DC i przełącznika inwertera.

 

Generator diesla jest głównym źródłem zasilania w odległych obszarach.Konieczne jest utrzymywanie obciążenia na poziomie 60-70% pojemności znamionowej, aby zmaksymalizować wydajność paliwową i ograniczyć konserwację.Generator wiatrowy może osiągnąć moc 250W-500kW;jednak wymagane są stałe pola wiatru.Podobnie odpowiedni i stabilny nurt rzeki jest niezbędny dla generatora hydraulicznego.Ponadto generator hydrauliczny jest drogi, mimo że koszty operacyjne są stosunkowo niskie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany TUV BTS Solar Power System Telecom Base Station Hybrid Solar Energy Solutions czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.