• TUV Mini Grid Solar System Mini Grid Solar Power do szkoły
TUV Mini Grid Solar System Mini Grid Solar Power do szkoły

TUV Mini Grid Solar System Mini Grid Solar Power do szkoły

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: P.R. Chiny
Nazwa handlowa: GPOWER
Orzecznictwo: CE,IEC,ROSH,TUV
Numer modelu: GMG-XW

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 SYSTEM
Cena: USD 499 PER KW
Szczegóły pakowania: Eksportowanie kontenera
Możliwość Supply: 450 MW rocznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

High Light:

School Mini Grid Solar System

,

TUV Mini Grid Solar System

,

TUV Mini Grid Solar Power Plant

opis produktu

Mini-sieci solarne są kluczem do powszechnej elektryfikacji

 

Dostęp do energii elektrycznej jest niezbędny dla życia i środków do życia ludzi: od używania lodówek do przechowywania żywności i lekarstw;ładowanie telefonów komórkowych, aby pozostać w kontakcie;oświetlenie domów i szkół w nocy;do zasilania lokalnych firm.

 

Zastosowania obejmują:

  • Zasilacze wiejskie
  • Zasilacze wyspowe
  • Hotele i kurorty górskie
  • Odległe farmy
  • Domki i domki
  • Szpitale i szkoły
  • Stacje telekomunikacyjne i radiowe
  • Aplikacje mobilne

TUV Mini Grid Solar System Mini Grid Solar Power do szkoły 0

Minisieci słoneczne mogą odgrywać kluczową rolę w dostarczaniu energii elektrycznej społecznościom wiejskim i przedsiębiorstwom oraz w łączeniu 789 milionów ludzi na całym świecie, którzy obecnie nie mają dostępu.

 

Jednak rynek mini-sieci dopiero się rodzi, mimo że jest najtańszą opcją dostępu do energii elektrycznej w wielu obszarach. rodziny o niskich dochodach są bardziej ekonomiczne niż opcje alternatywne.

 

Nowe technologie umożliwiają dostarczanie energii elektrycznej za pośrednictwem bardziej zdecentralizowanych sieci.Koszty modułów fotowoltaicznych i akumulatorów litowo-jonowych nadal gwałtownie spadały, odpowiednio o 86% i 85% w latach 2010-2020, a zdalna łączność, sterowanie i analiza danych rozszerzyły zakres dostępnych opcji.

 

Solarne hybrydowe mini-sieci, które integrują PV i inne zdecentralizowane źródła energii, takie jak generatory diesla i magazyny energii, mogą uzupełniać i konkurować z głównymi rozszerzeniami sieci pod względem kosztów energii elektrycznej i szybkości wdrażania.

 

Rozbudowa sieci jest nadal dominującym podejściem do zapewniania dostępu do energii elektrycznej na odległych obszarach.Jednak obszary, do których główna sieć może dotrzeć bardziej ekonomicznie niż alternatywy poza siecią, powoli się wyczerpują, aw niektórych miejscach koszty przyrostowe związane z dodawaniem nowych klientów na obszarach wiejskich tą trasą stają się zaporowe.

 

Nie chodzi tylko o posiadanie świateł i ładowanie telefonów.Jeśli ludzie używają elektryczności do produktywnego użytku, można zarobić więcej pieniędzy.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany TUV Mini Grid Solar System Mini Grid Solar Power do szkoły czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.