• Odnawialny system fotowoltaiczny CE On Grid do telekomunikacji
Odnawialny system fotowoltaiczny CE On Grid do telekomunikacji

Odnawialny system fotowoltaiczny CE On Grid do telekomunikacji

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: P.R. Chiny
Nazwa handlowa: GPOWER
Orzecznictwo: CE,IEC,ROSH,TUV
Numer modelu: GMG-XW

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 SYSTEM
Cena: USD 499 PER KW
Szczegóły pakowania: Eksportowanie kontenera
Możliwość Supply: 450 MW rocznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

High Light:

CE w sieciowym systemie fotowoltaicznym

,

telekomunikacja w sieciowym systemie fotowoltaicznym

,

CE w sieciowym systemie fotowoltaicznym

opis produktu

Minigrids jest kluczem do zintegrowanej elektryfikacji

 

Dostęp do energii elektrycznej jest niezbędny dla życia i środków do życia ludzi: od używania lodówek do przechowywania żywności i lekarstw;ładowanie telefonów komórkowych, aby pozostać w kontakcie;oświetlenie domów i szkół w nocy;do zasilania lokalnych firm.

 

Zastosowania obejmują:

  • Zasilacze wiejskie
  • Zasilacze wyspowe
  • Hotele i kurorty górskie
  • Odległe farmy
  • Domki i domki
  • Szpitale i szkoły
  • Stacje telekomunikacyjne i radiowe
  • Aplikacje mobilne

Odnawialny system fotowoltaiczny CE On Grid do telekomunikacji 0

Systemy domów słonecznych są skuteczne w gospodarstwach wiejskich.Ale dla setek milionów minigridy mogą być najtańszą drogą do elektryfikacji.

Niezależnie od tego, czy rosnące zapotrzebowanie na energię poza siecią na rynkach wschodzących zostanie zaspokojone przez rozbudowę sieci, czy rozproszone odnawialne źródła energii, będzie miało kluczowe znaczenie dla historii wzrostu globalnego sektora czystej energii.

 

Ponieważ zestaw narzędzi technologicznych i finansowych zapewniających niedrogą, niezawodną, ​​odpowiednią i czystą energię dla każdego gospodarstwa domowego i firmy stale się rozwija, wdrażanie poza siecią, zdecentralizowanych systemów energii odnawialnej będzie coraz bardziej ograniczać obecne i przyszłe zapotrzebowanie na energię. na siatce w krajach, które reprezentują ponad jedną trzecią światowej populacji.

 

Oferta usług energetycznych w sieci i poza siecią będzie w coraz większym stopniu konwergencyjna, ponieważ przedsiębiorstwa świadczące usługi w zakresie rozproszonej energii nowej generacji nadal ewoluują i skalują się.Ponieważ przyszła sieć będzie w coraz większym stopniu odnawialna, tania, zarządzana cyfrowo i ostatecznie dostosowana do zapotrzebowania, rozpowszechnianie się systemów poza siecią jest nadal silnie powiązane z resztą sieci.

 

W związku z tym nie można przecenić pilnej potrzeby krajów o niskim dostępie do energii w zakresie wytwarzania energii na dużą skalę i modernizacji infrastruktury sieciowej;Podczas gdy latarnie słoneczne i systemy domów słonecznych (SHS) są skutecznym i ukierunkowanym rozwiązaniem dla wiejskich gospodarstw domowych, rozproszone rozwiązania na małą skalę nie mogą napędzać industrializacji i wzrostu gospodarczego.

W ostatnich latach interesariusze z sektora w coraz większym stopniu gromadzili się wokół flagi zintegrowanego planowania elektryfikacji, które wcześniej nazywaliśmy „grą wzrostu” w następnej dekadzie zdecentralizowanego rynku odnawialnych źródeł energii.Mówiąc prościej, zintegrowane planowanie elektryfikacji efektywnie alokuje udziały w pozostałym dostępnym rynku nowych połączeń elektryfikacyjnych do różnych rozwiązań technologicznych (pomyśl o projektach rozbudowy sieci, rozwiązaniach samodzielnych, takich jak systemy solarne i, coraz częściej, minigridy odnawialne).

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Odnawialny system fotowoltaiczny CE On Grid do telekomunikacji czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.